Ogłoszenie

Zmieniłem logo, bo większość uznało, że jest ono za duże - Kooper ;)

#1 2011-08-21 18:16:11

Lakitu

Prawdziwy Koopa (i admin)

Skąd: Ni ma mnie.. xD
Zarejestrowany: 2011-08-16
Posty: 146
Punktów :   

Regulamin

Kieruję to zwłaszcza do nowo zarejestrowanych userów, pierwszy temat, jaki powinni przeczytać, powienien być właśnie ten.
1. Nie używamy na forum wulgaryzmów, wyzwisk.(Można ocenzurować, ale bez przesady)
2. Unikamy zbyt dużej ilości emotek, np. (osobiście karać będę za więcej niż 3 emotki w poście)
3. Unikamy dużej ilości liter (Sieeemaaa!) i symboli (Hejo!!!!!!!!!!) Symboli wystarczy przynajmniej 3.
4. Nie piszemy postów pod postem. Od tego jest opcja edytuj
5. Krótka wypowiedź jest przeze mnie uznawana jako nabijanie postów, czego nie wolno robić. Postaraj się rozwijać wypowiedź.
6. Nie off-topujemy, tzn. nie piszemy nie na temat. Temat stworzony nie w tym dziale mogę jeszcze przebaczyć, ewentualnie, później go przeniosę. Proszę jednak o zwracanie uwagi, gdzie zakłada się temat.
7. Spamerzy nie będą ostrzegani, tylko od razu dostaną bana.
8. W tematach spamerskich nic nie pisać, admin się tym zajmie.
9. Nie podajemy cudzych danych osobowych, za to od razu dostaje się bana. Jeśli już koniecznie podajesz np. numer GG, to swój.
10.Użytkownicy mają ZAKAZ pisania kolorem czerwonym. Jest on dostępny wyłącznie dla admina (modzi mają żółty). Reszta jest dla wszystkich, ale proszę nie nadużywać pisania kolorem.
11.Stopki niech będą w miarę krótkie, inaczej będę zmuszony je usunąć.


Dobrzy ludzie śpią lepiej niż źli, ale złym lepiej się wstaje.
http://img208.imageshack.us/img208/6148/mario64insidever.png/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.megakino.pun.pl www.rpsuw.pun.pl www.pseteamcoduo.pun.pl www.dragonballrpg.pun.pl www.akatsukifreinds.pun.pl